Landstitels voor Limburgse tamboers

doorFanfare Eensgezindheid

Landstitels voor Limburgse tamboers

De kampioenen uit Limburg
Solisten
Eerste divisie: sectie 5: Bianca Schattorie (piccolo) Heide Swalmen, 86,5 pnt;
Tweede divisie: sectie 5: Marlou Killaars (dwarsfluit), 82,5 pnt.
Derde divisie: sectie 1: Marco Moors (kleine trom) St.-Barbara Reuver, 91,5 pnt; sectie 5: Manon van der Leegte (pijperfluit) St.-Paulus Landgraaf, 91,5 pnt.
Vierde divisie: sectie 1: Luc Oberndorff (kleine trom) St.-Agnes Bunde, 89 pnt; sectie 3: David Voets (marimba) Eensgezindheid Maasbracht-Beek, 83 pnt; sectie 5: Sally Jongen (dwarsfluit) St.-Paulus Landgraaf, 87 pnt.
Vijfde divisie: sectie 1: Koen Heijnen (kleine trom) St.-Nicolaas Heythuysen, 84,5 pnt; sectie 3: Joyce Berkers (xylofoon) St.-Stephanus Dieteren, 87 pnt; sectie 5: Ginny Alers (piccolo) Heide Swalmen, 81,5 pnt.
Jeugddivisie: sectie 2: Max Meertens (multipercussion) St.-Agnes Bunde, 84 pnt; sectie 3: Luc Oberndorff (marimba) St.-Agnes Bunde, 90,5 pnt; sectie 5: Robin Kuipers (piccolo) Heide Swalmen, 90 pnt.

Ensembles
Eerste divisie: sectie 2: trio Daan Berends, Roel Eijssen en Janno Triepels (multipercussion) St.-Caecilia Spaubeek, 94 pnt; sectie 5: trio Renske van Avesaath, Leonie Lennards en Tom Wijnands (dwarsfluit) Heide Swalmen, 90 pnt.
Tweede divisie: sectie 1: duo Sjoerd Palmen en Gijs Huijbers (kleine trom) St.-Barbara Reuver, 89 pnt; sectie 2: duo Maurice Briels en Paul Gubbels (multipercussion) St.-Antonius Weert, 92 pnt.
Derde divisie: sectie 5: duo Lieke Beugels en Sally Jongen (pijperfluit) St.-Paulus Landgraaf, 90,5 pnt.
Vierde divisie: sectie 2: duo Piet Kanters en Frank van Montfort (drumset) St.-Joseph Nederweert, 88 pnt.
Vijfde divisie: sectie 1: duo Robin Donners en Mart Spaes (kleine trom) St.-Johannes en St.-Clemens Arensgenhout, 83 pnt; sectie 5: duo Ginny Alers en Job Julicher (piccolo) Heide Swalmen.

 

Tijd Gepubliceerd op: 04.10.09 20:08, laatste update: 04.10.09 20:11

Over de auteur

Fanfare Eensgezindheid administrator

Geef een reactie